Messu Temppeliaukion kirkossa klo 10

2. sunnuntai loppiaisesta. Jeesus ilmaisee jumalallisen voimansa. Messuun voi osallistua max. 10 henkilöä toimittajat mukaan lukien 31.1.2021 saakka. Messua voi seurata suorana lähetyksenä seurakunnan YouTube-kanavalla.
L: Auvo Naukkarinen, s: Matilda Hakkarainen, k: Leena Tiitu, u: Pete Vuorio.
Kolehti: Evankelioivien monimediaohjelmien tuottamiseen Medialähetys Sanansaattajien kautta.
Messuun voi osallistua max. 10 henkilöä toimittajat mukaan lukien 31.1.2021 saakka. Messua voi seurata suorana lähetyksenä seurakunnan YouTube-kanavalla.
Temppeliaukion kirkon messuun voi osallistua lisäksi suorana lähetyksenä Töölön seurakunnan YouTube-kanavalla sunnuntaisin kello 10. Katsoaksesi lähetystä koko näytöllä klikkaa valitsemasi messulähetyksen alalaidassa olevaa ruutu-symbolia (koko näyttö) tai paina näppäimistöltäsi f-näppäintä lähetyksen ollessa käynnissä. Mobiiliselaimella kosketa videon otsaketekstiä, niin selaimesi avaa lähetyksen ja saat avattua lähetyksen siellä koko näytölle.
Kuva: Juha Martinmaa
Ota yhteyttä
Fokus Mall of Triplassa